Співпраця

Кемпінг “Готар” запрошує до співпраці турфірми, турорганізаторів, туристичні та скелелазні клуби, організаторів семінарів, майстер-класів, літніх таборів, фестивалів і всіх охочих! Також шукаємо волонтерів для розчистки скель, облаштуванню пішохідних та скелелазних маршрутів!

Наші можливості: величезна галявина обладнана під літній наметовий табір здатна прийняти до сотні гостей! Галявина облаштована місцем під вогнище, великою   альтанкою з електрикою, краном із чистою джерельною водою, душем та туалетом (див. фото). Є своя сауна!

Найближчим часом з’явиться свій басейн! “Гостьовий будинок”, що складається з трьох житлових кімнат, готовий приймати гостей у будь-яку пору року за будь-якої погоди! У будинку можуть розміститися до 20 людей. Опалення пічне, є своя кухня, 2 туалети та душ. Менший будинок – “Сімейний котедж” розрахований на 2-4 людей, але за бажанням може вмістити до 6 людей. У котеджі 2 двоспальні ліжка, своя кухня, душ, туалет (див. фото).

Кемпінг “Готар” розташувався у самому серці гірського масиву Сколівські Бескиди на краю мальовничого селища Ямельниця на полонині на краю лісу, звідки відкривається фантастичний вид на гори!

З усіх боків місцина оточена дивовижними скелями! Поруч – славнозвісна наскельна фортеця Тустань, що поблизу села Урич. Комплекс “Готар” складається наметового кемпінгу, гостьового будинку та сімейного котеджа.    Кемпінг “Готар” відкритий для гостей у будь-яку пору року!

Що побачити, куди піти:

1) На сам перед – саме місце! Кемпінг розташований на краю села на схилі гори із фантастичним краєвидом! Можна просто гуляти його малолюдними околицями та милуватися природою (див. фото)!

2) Ямельницькі скелі. Тут їх безліч! Це місце наразі мало відоме серед туристів, тож у вас є всі шанси насолодитися тишею, спокоєм та недоторканою природою (див. фото)!

3) Фортеця Тустань на скелях Урич. До неї можна дістатися пішки або на авто.

4) Гора Парашка (Параска) – найвища точка Сколівськи Бескидів (1268 метрів). Саме  тут за преданням похована дочка князя Святослава на ім’я Параска.

5) Річка Стрий. К теплу пору року річка прогрівається на стільки, що можна лежати у воді, як у ванні!

6) Походи по гриби та ягоди, збір лікарських трав. У сезон – тут їх море!

7) Можливо організувати поїздку (оскільки все поруч) ще й в такі місця: Скелі Довбуша, скельний монастир Розгірче, Синевидські скелі, водоспад Кам’янка, Мертве озеро, курорт Славське їз канатною дорогою на гору.

8) Можна прокласти пішохідний або велосипедний маршрут, який би проходив або закінчувався у кемпінгу: це значно полегшило б подорож! Наприклад, можна стартувати з Трускавця, Східниці, Оріва, Сколе, Синевидна дорогою завітавши до фортеці Тустань, гори Парашка, водоспаду Гуркало, покупатися у річці Стрий.

9) Взимку тут цілком реально організувати справжню гірськолижну школу просто біля будинку – адже крутизна схилів це цілком дозволяє! Лишається тільки відкритим питання з облаштування гірськолижного витягу.

10) Протягом теплого сезону проводимо наметовий табір відпочинку з дітьми та без.

Як дістатися: зі Львова або Стрия маршруткою до повороту на Ямельницю або електричкою до станції Верхньосиневидне. Пасажирським поїздом – до станції Сколе. Час переїзду зі Львова – 2-3 години. Організовані групи може зустріти бус на замовлення. Також можна дістатися власною автівкою.

Харчування: страви справжньої домашньої кухні – переважно з власних екологічно чистих продуктів вирощених тут на присадибних ділянках. За бажанням – самостійне харчування.
Контакти організаторів:

Андрій Марчук 097 2463504 Сергій Александров 067 1538415